fotografia okolicznościowa białystok facebook                                                                        

Kontakt

Art Foto Dorota Pasek

15-365 Białystok,
ul. Pogodna 37A,
e-mail:artfotodorota@poczta.onet.eu tel. kom. +48 509 516 979

Jak wybrać dobrego fotografa


Poszukując dobrego fotografa ślubnego w Białymstoku warto wybrać osobę dla której zawód ten jest nie tylko pracą, ale również pasją i sposobem na życie. Jest to trudna dziedzina, która wymaga doświadczenia, wiedzy, ale również odpowiedniego wyczucia, pozwalającego uchwycić niezwykłe momenty. Fotografia to dziedzina, którą interesujemy się od wielu lat. Nieustannie staramy się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę, tak by móc zaoferować Państwu niezapomniane sesje, będące doskonałą pamiątką na wiele lat.

Od wielu lat zajmujemy się fotografią ślubną i okolicznościową na terenie Białegostoku i okolic, a dzięki dużemu doświadczeniu pomożemy udowodnić Państwu, że każde zdjęcie ślubne jest wyjątkowe ze względu na emocje towarzyszące Młodej Parze oraz obecnym Gościom, którzy także wpływają na atmosferę uroczystości. Chętnie zaproponujemy oryginalne rozwiązania dopasowane do preferencji i osobowości każdego Klienta, ale równie chętnie wysłuchamy także Państwa pomysłów. Jeżeli więc poszukują Państwo dobrego fotografa ślubnego w Białymstoku, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Cechuje nas profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie

Praca jako fotograf ślubny to nie tylko wyróżnienie, ale również zobowiązanie. Wymaga od artysty ukazania wszystkich emocji towarzyszących temu wyjątkowemu dniu oraz zawarcia ich w zdjęciach, które stają się pamiątką na długie lata. Podstawą wykonywania dobrych i profesjonalnych zdjęć jest często niedoceniana umiejętność stworzenia wyjątkowej atmosfery, która jest nieodłączną częścią ślubu oraz uroczystości weselnej. Wiemy o tym, ponieważ od wielu lat zawodowo zajmujemy się fotografią. Poszukując dobrego fotografa ślubnego w Białymstoku warto jest wybrać nasze usługi.

Jeżeli również Państwo zainteresowani są współpracą z dobrym fotografem ślubnym w Białymstoku, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność „łapania chwili”, dzięki czemu tworzone przez nas fotografie są wyjątkowe i oddają klimat panujący podczas uroczystości. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszelkie jego potrzeby oraz sugestie.