Obsługa fotograficzna wystaw zwierząt rasowych.

W formie reportażu zostaje oddany przebieg danej wystawy pozwalający uczestniczącym w niej wystawcom jak najbardziej efektownie i obszernie zaprezentować osiągnięcia swojej hodowli. Przebieg poszczególnych etapów, aż po moment dekoracji zwycięzców jest materiałem, dzięki któremu pisana jest na bieżąco historia hodowli ocalając od zapomnienia poszczególne etapy jej rozwoju. Podczas wcześniejszego spotkania ze zleceniodawcą określany jest sposób narracji danego zdarzenia bazując na zakładanych efektach i oczekiwaniach. Może dotyczyć to sposobu pracy np. reportaż obejmujący cały okres trwania wystawy np. dwa dni, rodzaj prowadzonej narracji – szerokie plany, a może portrety bądź też zawężenie do grup wystawienniczych oraz do ilości materiału gotowego. Oferta skierowana jest nie tylko do indywidualnych wystawców, ale i również do organizatorów.

Korzyści osiągane dzięki takiemu systemowi pracy to maksimum efektu w postaci zdjęć (indywidualne podejście do każdego zlecenia), wysoka jakość, kreatywne dostosowanie się do oczekiwań. Niejednokrotnie jest to forma dotarcia do lokalnego społeczeństwa w celu zapoznania go z prowadzoną działalnością – stowarzyszenia, fundacje dbające o prawa i los zwierząt.

Fotografia zwierząt.

Zlecenia realizowane na potrzeby indywidualnych hodowców lub właścicieli (miłośników) zwierząt, którzy pragną rozbudować swoje zasoby zdjęć na stronach internetowych czy na  potrzeby domowego archiwum. Oprócz plików znajdujących się na specjalnie przygotowanych płytach dvd, poprzez pamięci typu „FLASH” zaopatrzonych w wejście USB, a skończywszy na powiększeniach np. 60×40 cm gotowych do powieszenia na ścianie.

Wydarzenia sportowe w obiektywie.

Budując pozytywne zasady współpracy pomiędzy klubami sportowymi, stowarzyszeniami  pracującymi na rzecz ogólnie pojętego sportu można za pomocą relacji fotograficznych z ważnych wydarzeń z ich działalności zaprezentować je społeczeństwu. Dzięki temu ukazana rywalizacja sportowa, emocje oraz tworzona jest swoista kronika z bieżącej działalności klubu.

Wydarzenia kulturalne.

Usługa skierowana jest do organizatorów zdarzeń plenerowych i innych imprez kulturalnych w celu stworzenia dokumentu relacjonującego przebieg danego przedsięwzięcia.Jest to również forma przedstawienia dorobku np. grup rekonstrukcyjnych zajmujących się przedstawieniem części historii wojskowości w różnych jej okresach.

Zdjęcia z uroczystości rodzinnych (ceremonie Chrztu Świętego, I Komunii Świętej).

W przypadku zdjęć z ceremonii chrztu mogą one być połączeniem tego co się dzieje w domu  oraz zapisem przebiegu zdarzeń w świątyni. W każdym przypadku istnieje dowolność określania  formy ostatecznej np. same pliki ze zdjęciami na płytach dvd, albumy w różnych wersjach lub odbitki papierowe. Niezależnie od wyboru opcji zamawiający otrzymuje zdjęcia w postaci plików graficznych w spersonalizowanym etui. Ponadto jest możliwość powiększania zdjęć do dużych formatów np. 60cmx40cm, które zostają przygotowane do powieszenia i są odpowiednio eksponowane poprzez specjalne ramy, dystanse, itp.

Reportaż i zdjęcia pozowane dotyczą najczęściej dużych grup (klasy) i jest wówczas przygotowana oddzielna oferta.

Bądźmy w kontakcie

Adres

15-365 Białystok,
ul. Pogodna 37A,

Telefon

 +48 509 516 979