Opinie

Poznaj opinie o naszej firmie, lub dodaj nową

Dodaj komentarz

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 172.70.174.12.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
11 wpisów.
Jerzy Jerzy z Białystok
W młodszych latach osobiście zajmowałem się fotografią czarno-białą. Klisze, papiery, wywoływacze, utrwalacze itd. Próbowałem też swoich sił w kierunku ujęć nazwijmy to artystycznych i wiem z autopsji, że to niełatwy temat. Dlatego też chylę czoła przed profesjonalizmem firmy ART FOTO i polecam ją z czystym sumieniem.
Sebastian Sebastian
Wszystko przeprowadzone sprawnie i szybko, rewelacyjny kontrakt, usługi na najwyższym poziomie;)
Bartek Bartek
Pełen profesjonalizm i ogromne poświęcenie podczas robienia zdjęć w ulewnym deszczu! Do tego bardzo miła obsługa 🙂 Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachęcić wszystkich do skorzystania z usług Art Foto!
Kamil W Kamil W
Jestem zadowolony ze współpracy, korzystałem z usług kilku fotografów więc mam porównanie i mogę powiedzieć, że firma ArtFoto ma profesjonale podejście do klienta.
Magda i Adrian B Magda i Adrian B
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Art Foto Dorota Pasek. Fotograf Dariusz to osoba, która kocha to co robi i wykonuje swój fach z przyjemnością. Dobrze się z nim współpracowało. Wszystko miał zaplanowane w najmniejszym szczególe. Nasze zdjęcia (album jak i reportaż) to bardzo fajnie dopracowana całość. Serdecznie polecamy za profesjonalizm i super zdjęcia:)
Konna Grupa Rekonstrukcji Historycznych "KRESY" Konna Grupa Rekonstrukcji Historycznych "KRESY"
Oglądaliśmy nasze zdjęcia już wiele razy i za każdym razem zachwycają tak samo. Nietypowe kadry, ciekawe ujęcia, uchwycone piękno chwili. Poza tym bardzo dobry kontakt. Na imprezie plenerowej, gdzie byliśmy w roli rekonstruktorów kawalerii robiło nam zdjęcia wielu fotografów. Otrzymaliśmy od nich około 20 wizytówek, na nasze maile do nich z prośbą o zdjęcia odpowiedziała tylko jedna pracownia, właśnie Art Foto Dorota Pasek. Polecamy serdecznie
Duśka Duśka
Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Artfoto.Miła obsługa.Efekt przeszedł wszelkie moje oczekiwanie :). Myślałam, że będzie dobrze a wyszło wspaniale. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić tą firmę. Bardzo solidna firma i prezenty też dają super. 🙂 Polecam
Kluska Sylwia Kluska Sylwia
Witam, Polecam firmę z czystym sumieniem! Bardzo mili Państwo. Profesjonalna obsługa i szybka współpraca. Nasze wydawnictwo marketingowe podjęlo współprace z Panią Dorotą Pasek i wykonane zdjęcia przez ART-Foto będą zamieszczone na Naszych publikacjach a dokładnie na kalendarzach plakatowych powiatu Białostockiego - nakład trafia do urzędów, Starostwa oraz firm. Firma godna polecenia !!!
Mateusz Mateusz Mateusz Mateusz
Polecam usługi Art Foto, nie straszne im żadne zadanie 🙂
Andrzej Czołpiński Andrzej Czołpiński
Pasja i radość tworzenia to domena Art Foto Dorota Pasek. Do tego pełen profesjonalizm - nic dodać nic ująć. Świetna współpraca. 🙂
KANKU Białystok KANKU Białystok
Bardzo profesjonalna firma . Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia ze wszystkich klubowych wydarzeń. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Państwa usług.

Bądźmy w kontakcie

Adres

15-365 Białystok,
ul. Pogodna 37A,

Telefon

 +48 509 516 979